Z Niemiec do Włoch, Austrii i Czech za 9,90 €

Właśnie rozpoczęła się promocja austriackiego przewoźnika Hellöjuż za 9,90 można nabyć bilety na przejazdy autobusami np. z Niemiec do Włoch, Austrii lub Czech. W puli znajduje się 10.000 biletów w tak niskiej cenie. Promocja trwa do 15 lutego 2017 lub do wyczerpania oferty. Kto pierwszy, ten lepszy! 😉

Uwaga – po zarezerwowaniu promocyjnych biletów nie można dokonywać żadnych zmian. Także zwroty są tu wykluczone. Jeżeli chcecie pozostawić sobie powyższe opcje, wybierzcie bilety w cenach standardowych.

Połączenia z Niemiec do Austrii

Najłatwiej znaleźć można połączenia Hellö do Wiednia. Z tym przewoźnikiem do stolicy Austrii dojedziemy z aż 7 niemieckich miast w różnych częściach kraju. Dlaczego Wiedeń? To eleganckie miasto położone „nad pięknym modrym Dunajem” ma wiele do zaoferowania: cesarskie pałace Hofburg i Schönbrunn, miejsca związane z cesarzową Sissi czy Marią Teresą oraz wspaniałe muzea prezentujące m.in. najważniejsze dzieła Gustava Klimta. Ponadto warto zobaczyć budynek Hundertwasserhaus, katedrę św. Szczepana czy polski kościół na związanym z Bitwą pod Wiedniem wzgórzu Kahlenberg.

Przejazdy z Niemiec do Wiednia za 9,90 :

Berlin – Wiedeń
Drezno – Wiedeń
Frankfurt – Wiedeń
Norymberga – Wiedeń
Karlsruhe – Wiedeń
Stuttgart – Wiedeń
Monachium – Wiedeń

vienna-1546586_1280

Tanio z Monachium do Włoch

Osoby mieszkające w Monachium i okolicach mają prawdziwe szczęście! Za 9,90 mogą one pojechać nie tylko do Wiednia, ale także do trzech włoskich miast: Bolzano, Werony i Wenecji. Nieprzerwanie od wielu lat Wenecja i jej kanały stanowią turystyczny hit, który należy zobaczyć choć raz w życiu. Urokliwa Werona kojarzy się przede wszystkim z historią Romea i Julii, Bolzano jako stolica Tyrolu Południowego także stanowi ważny ośrodek turystyczny.

Połączenia z Monachium do Włoch za 9,90 €:

Monachium – Wenecja
Monachium – Werona
Monachium – Bolzano

venice-1276664_1280

Autobusem do Pragi

Osoby podróżujące z Berlina i Drezna poza Wiedniem mogą zdecydować się także na odwiedzenie nieco bliższej Pragi. Stolicy Czech nie trzeba reklamować – każdy słyszał przecież o Moście Karola, pięknym starym mieście czy praskim zegarze astronomicznym. Do tego dochodzą przystępne ceny, wyśmienite czeskie piwo oraz zrozumiały język sąsiada.

Przejazdy z Niemiec do Pragi za 9,90 €:

Berlin – Praga
Drezno – Praga

charles-bridge-1530057_1280

Szczegóły promocji znajdują się na stronie przewoźnika.

Polub moją stronę na facebooku, aby nie przegapić kolejnych turystycznych wskazówek!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s